Obchody Dnia Księgowego 2018
w Oddziale Okręgowym w Bielsku-Białej

 

Dzień 9 czerwca został ogłoszony przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – największą organizację zrzeszającą księgowych, finansistów, doradców podatkowych, biegłych rewidentów Dniem Księgowego. To data nieprzypadkowa, ale związana z powstaniem pierwszej organizacji księgowych na ziemiach polskich – 9 czerwca 1907 r.

 

Z tej okazji  obchody  Dnia Księgowego organizowane przez nasz Oddział w dniu 11 czerwca 2018 roku rozpoczęły się spektaklem „Pustostan” na małej scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.
„Pustostan” jest groteskowym dramatem rodzinnym rozgrywającym się podczas jednego wieczoru. Bohaterami sztuki są pozbawieni imion członkowie familii: Mama, Tata, Córka, Syn, Babcia i Pies. Kolacja wigilijna, do której zgodnie z tradycją zasiadają, okazuje się być katalizatorem drzemiących pod skórą konfliktów.

 

Po spektaklu w cukierni "Delicato" odbyło się spotkanie okolicznościowe.

 

Z okazji obchodów Dnia Księgowego życzymy wszystkim osobom pracującym w naszym  zawodzie, jak i przygotowującym się do niego na kursach i szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych, satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy.

 

 

TP4
tp1
tp3
tp2